Nemůžete si vzpomenout?
Špatně se soustředíte?

Zapojte se do výzkumu

Neurologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady nabízí možnost zapojit se do výzkumu a pomoci tak vyvinout aplikaci na zhodnocení paměti, což pomůže odhalit počínající poruchy paměti a demenci. Je Vám nad 45 let nebo máte známého staršího 45 let?

Nabízíme Vám osobní vyšetření různými testovými metodami, jejichž součástí je inovativní vyšetření pomocí počítačové aplikace, která může v budoucnu poskytnout možnost samovyšetření z pohodlí domova! V současnosti to ještě není možné, protože teprve vyvíjíme tuto aplikaci a samovyhodnocení výsledků. Obojí jsou poměrně náročné úkoly. Vaše výsledky budou sloužit k tomu, aby se podle nich systém naučil, jak vypadají výkony od normálních běžných osob.

Vyšetření provádí mladé a zkušené magistry psychologie nebo logopedie v Praze ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na pavilónu K1 v místnosti dveří číslo 8, případně 9. Rádi bychom Vás pozvali na dvě vyšetření celkem v odstupu asi 3 měsíců. Jedna návštěva bude trvat přibližně 1 hodinu a druhá přibližně 1 a půl hodiny. Za účast na obou vyšetřeních obdržíte celkovou finanční odměnu 500 Kč jako naše poděkování.

Více informací se dozvíte zde: 

Číst více

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na viděnou!
prof. MUDr. Aleš Bartoš, Ph.D.
Mgr. Marie Krejčová (psycholožka)
 Mgr. Michaela Zapletalová (logopedka) Neurologická klinika, FNKV Praha